piątek, marzec 24 2017, 08:56

Kilka ciekawych ofert kredytu.

Kredyt w Raiffeisen Polbank.

Wyobraźmy sobie kredyt na 10 000 złotych spłacany przez okres dwunastu miesięcy. Zanim wybierzemy konkretną ofertę warto przeanalizować propozycję co najmniej kilku banków, aby porównać oprocentowanie i prowizje od kredytu i wybrać tą z ofert, która będzie dla nas najbardziej korzystna. Jako pierwszą sprawdźmy ofertę banku Raiffeisen Polbank. Tutaj możemy liczyć na oprocentowanie 7,5% i prowizję w wysokości 15%. Jak widać prowizja jest dosyć duża i stanowi dwa razy tyle co oprocentowanie. Zaletą jest brak opłaty przygotowawczej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania jest również bardzo wysoka i wynosi 40,67%. Na tej podstawie bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 997,71 złotych. Całkowita suma jaką spłacimy wyniesie 11972,52 złote, z czego odsetki wyniosą 472,52 złote, a koszta dodatkowe 1500 złotych. W tym banku możemy liczyć na maksymalny kredyt w wysokości 150 tysięcy złotych z rozłożeniem na okres 96 miesięcy. Kredyt można wziąć na dowolny cel. Bank oferuje bardzo szybką decyzję kredytową, a pieniądze wypłaca już w ciągu jednego dnia od podpisania umowy kredytowej. Sprawdź jak w rankingu wyglądają te i inne oferty - najtańszy kredyt gotówkowy.

Oferta pożyczki standardowej w ING Banku Śląskim.

ING Bank Śląski oferuje oprocentowanie kredytu w wysokości 7,79% i bardzo niską prowizję w wysokości 0,99%. Nie pobierana jest żadna opłata przygotowawcza. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania również nie jest wysoka i wynosi 10,08%. Na podstawie tych wartości bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 877,52 złotych. W porównaniu do poprzedniej oferty ta jest o wiele bardziej dla nas korzystna. Pożyczając 10 000 złotych spłacimy jedynie 530,19 złotych więcej, z czego odsetki będą wynosiły 431,19 złotych, a koszta dodatkowe jedynie 99 złotych. Bez wątpienia pożyczka standardowa w ING Banku Śląskim jest na bardzo dobrych warunkach. Tutaj można jednorazowo pożyczyć 160 000 złotych i rozłożyć je na okres 96 miesięcy. W tym roku z oferty skorzystało 2733 osoby. Pożyczka jest bardzo dobra dla tych, którzy za jej pomocą chcą płacić inne kredyty. Niska prowizja w znaczący sposób wpływa na obniżenie całej wartości kredytu. Zaletą tej oferty jest obniżenie prowizji dla stałych klientów banku, a samo rozpatrzenie wniosku jest dosyć szybkie, bo odbywa się za pośrednictwem Internetu. Jak na razie to najlepsza oferta kredytu na rynku.

Oferta Miniratki w PKO Banku Polskim.

Przyjrzyjmy się jeszcze ofercie Miniratki w PKO Banku Polskim. Kredyt jest na dowolny cel. Oprocentowanie i prowizja są jednakowe i wynoszą 7,99%. Bank za przygotowanie oferty nie pobiera żadnych opłat dodatkowych. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania wynosi 25,22%. Na tej podstawie bank wyliczy nam ratę miesięczną w wysokości 939,34 złote. Kwota jaką będziemy musieli spłacić to 11 272,06 złotych, z czego odsetki wyniosą 473,06 złotych i koszta dodatkowe 799 złotych. Ta oferta również z punktu widzenia kredytobiorcy jest mniej opłacalna od oferty ING Banku Śląskiego.

Kanał RSS dla komentarzy do tego wpisu

Napisali na ten sam temat

URL dla trackbacków : http://wiecej-kasy.pl/index.php?trackback/6