wtorek, kwiecień 25 2017, 11:23

Czy ubiegasz się o kredyt biznesowy? Sprawdź jak ma się Twoja osobista ocena kredytowa!

Podczas ubiegania się o pożyczkę biznesową przedsiębiorcy mogą być zaniepokojeni wpływem osobistych punktów kredytowych. Większość kredytów dla małych firm wymaga osobistej gwarancji. Powoduje to sprawdzenie lub "prowadzenie" osobistego kredytu właściciela firmy w celu zaoferowania kredytu. Wielu właścicieli firm szukających finansowania stara się o wielokrotność ich kredytowania. Obawy te są często ważne.

O jak wiele punktów Twoja ocena zostanie obniżona dla każdego zapytania o pożyczkę?

Według raportów, jedno lub dwa zapytania o pożyczki mogą spowodować zerowy wpływ na ocenę kredytową kredytobiorców. Pozostali kredytobiorcy uważają, że każde zapytanie może uszkodzić wynik kredytowy o maksymalnie 5 punktów.

Oznacza to, że jedno lub dwa zapytania mogą mieć niewielki wpływ na wynik kredytowy. Wiele pytań może mieć większy wpływ. Modele komputerowe pokazują, że osoby z sześcioma lub więcej zapytaniami w swoich raportach o kredyty są ośmiokrotnie bardziej narażone na bankructwo niż osoby bez tegoż.

Eksperci ostrzegają, że gdy ubiegamy się o pożyczki za pośrednictwem maklera, mogą oni dokonywać transakcji na 5 lub 6 miejscach, co może doprowadzić do 5 do 6 trafień w odniesieniu do osobistego wyniku kredytowego. Aby uniknąć dodatkowych dochodzeń najlepszym rozwiązaniem może być tylko praca z bezpośrednimi kredytodawcami. Pracując z brokerem, możesz uzyskać potwierdzenia na piśmie, ile razy kredyt zostanie uruchomiony przed ubieganiem się o pożyczkę.

Czy wyniki firmy mają wpływ na zarobki?

Choć wiele pytań dotyczących kredytu może zaszkodzić wynikom historii kredytowej, pożyczka może pomóc w uzyskaniu wyniku w lepszej odsłonie. Wypłacenie pożyczki biznesowej na czas może poprawić ocenę osobistą i biznesową. Dlatego zaleca także pożyczanie od pożyczkodawców, którzy zgłaszają się do biur kredytowych.

Kredytobiorcy mogą podnosić wyniki i tym samy tworzyć silniejsze historie kredytowe, współpracując z firmami kredytowymi, którzy zgłaszają się zarówno do biur biznesowych, jak i osobistych banków kredytowych. Tak opcja raportuje zarówno biura biznesowe jak i osobiste kredyty. Może to pomóc w budowaniu profilu kredytowego i ułatwieniu zaciągania pożyczek w przyszłości.

To kiedy zadłużenia zaczynają wpływać na wynik kredytowy - to zależy w dużym stopniu od rodzaju długu. Na przykład firma może korzystać z karty kredytowej lub innego rodzaju obrotowego kredytu w celu uzyskania dostępu do funduszy. Kredytobiorcy ze sporym wykorzystaniem karty kredytowej lub korzystający z innego odnawialnego długu są bardziej ryzykowni niż ci, którzy mają niewielkie zadłużenie odnawialne lub regularnie płacą swoje saldo.

Dla tych drugich pozostaje jedynie opcja jaką jest pożyczka krótkoterminowa. Jest również znana jako "pożyczka ratalna". Pożyczki ratalne są zaciągane na określony okres czasu z określoną zapłatą.

Wniosek

Przy finansowaniu firmy ważne jest, aby zminimalizować liczbę wniosków, ponieważ wiele pytań w krótkim czasie może mieć negatywny wpływ na stan historii kredytowej.

Kanał RSS dla komentarzy do tego wpisu

Napisali na ten sam temat

URL dla trackbacków : http://wiecej-kasy.pl/index.php?trackback/7